KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15966285
nr 1596 6285
Hans-Erik Eriksson
(1921-1997), Sverige
Oljemålning, Innerskärgård, Signerad. Olja på pannå, 39x61 cm, yttermått inklusive ram: 42x63 cm
Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:18:38
3/2 22:56:15
300 kr
5/2 19:07:46
Hans-Erik Eriksson
Läs mer om Hans-Erik Eriksson